Wednesday, February 6, 2013

San Valentine's Romantic Break at Theranda Hotel


"Love is a gift to treasure and share"

Share it  with your loved one at our charming boutique hotel in the heart of Tirana: Theranda Hotel!

Only from 75 €Offer detail
Our Superior and Executive rooms from February 13 to February 17

St Valentine's Package
 (in your room)

 • Roses & strawberries with chocolate
 • A bottle of wine or Spumante
 • Late Check-out till 3 pm (subject to availability)
Services included:
 • Double Room
 • Full Buffet Breakfast
 • 1 candlelight dinner in one of Tirana`s best restaurants: à la carte with a 2 course meal,
  soft drinks included
 • City map of Tirana
 • Services and local taxes
 • Free Parking
 • Free Wi-Fi
For more info please contact us at reservations@therandahotel.com

Pushime romantike  per Shen Valentinin në Hotel Theranda

"Dashuria është një dhuratë sa nje thesar I cmuar qe duhet ndarë"

Ndajeni atë me njeriun e zemres në hotelin tone magjepses në zemër të Tiranës: Hotel Theranda!

Vetem per 75 €/nata

Detajet e ofertes:
Dhomat tona superiore dhe ekzekutive nga 13 shkurt - 17 shkurt:

Paketa e Shën Valentinit
(në dhomën tuaj)
 • Trendafila & luleshtrydhe me çokollata
 • Një shishe verë ose Spumante
 • Check-out i vone deri në 03:00 pm (në varesi te disponueshmërisë)
Sherbimet perfshijne: 

 • Dhome Dopio
 • Mëngjesi i plotë stil buffet
 • Nje darkë romantike në një nga restorantet me te mira te Tiranës: à la carte me një vakt prej 2 pjatash, nje pije jo-alkolike e përfshire
 • Harta e Qytetit te Tiranës
 • Shërbimet dhe taksat vendore
 • Parking falas
 • Wi-Fi falas
Per me shume informacion ju lutem kontaktoni tek reservations@therandahotel.com

No comments:

Post a Comment